Gizlilik İlkeleri

Dohaaksesuar.com olarak kişisel bilgilerin gizliliğinin muhafaza edilmesi bizim önceliğimizdir. Amacımız, gizlilik ile ilgili uygulamalarımızın Kullanıcılar tarafından anlaşılabilir olmasıdır. Kullanıcılarımızın daha kolay okuyabilmesi amacıyla gizlilik uygulamalarına ilişkin kuralları özet bir şekilde oluşturduk. Hazırladığımız bu özet bilgilere ilişkin sorularınız olması halinde daha detaylı bilgiye sahip olmak için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Temel Gizlilik Kurallarımız; 

1. Dohaaksesuar.com, pazarlama faaliyetlerinde kullanılması amacıyla kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilere satmayacak ve kiralanmayacaktır ve Gizlilik İlkeleri yer alan şartlar veya açık rızanız doğrultusunda kişisel bilgiler paylaşılacaktır.

2.  Dohaaksesuar.com tarafından üçüncü kişi ve taraflara sağlanan bilgileriniz, rızanız olmaksızın üçüncü kişi ve taraflarca herhangi bir şekilde satılmayacak veya herhangi bir şekilde açıklanmayacaktır. 

3. Kişisel bilgilerinizi, sitede sunulan hizmetlerimizin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla kullanmaktayız.

4. Kişisel bilgilerinizi Gizlilik İlkelerine uygun olacak şekilde, işlemlerinizin kolaylaştırılmasına yardım etmek ve diğer kullanıcıların sizinle iletişime geçebilmesi amacıyla  Dohaaksesuar.com kullanıcıları ile paylaşabiliriz.

5. İdari kurumlar ve cezai soruşturma yürüten adli kurumlar tarafından gelen geçerli talepler doğrultusunda bazı kişisel iletişim bilgilerinizi, Gizlilik İlkelerine uygun olarak paylaşabiliriz.

6. Hesabım sayfanızda yer ayarlar bölüm aracılığıyla sizlerle ne şekilde iletişime geçilmesi ile ilgili seçenekler sunmaktayız. 

7. Gizlilik İlkelerinin değişmesi halinde, değişikliklerin sizlerle bildirecek ve de size söz konusu değişiklikleri reddetme imkanını sağlayacağız.

8. Kullanıcı hesabınızda yer alan kişisel bilgilerinizi değiştirmenizi sağlayacağız, böylelikle bilgilerinizi güncelleyebileceksiniz. 

9. Kişisel Bilgilerinize erişen diğer grup şirketlerimiz en az  Dohaaksesuar.com'un yaptığı şekilde Gizlilik İlkelerinde yer alan şartlara uygun olarak kişisel bilgilerinizi koruyacaktır.

10. Kişisel bilgilerin güvenliğinin sağlanması amacıyla,  Dohaaksesuar.com sağlam, güvenli bir teknoloji ve gizliliğin korumasına ilişkin başka programlar kullanacaktır.